VYHĽADÁVANIE
Text

Kategória
Značka


Keyboardy /Aranžéry Digitálne piánaDigitálne stage piánaDigitálne krídla VÝHODNÉ SETYSyntetizéry
Akustické piánaOrganyKombá a ozvučenieSekvencéry, Samplery, ModulyMIDI / KontroleryPríslušenstvo pre klávesy

 Hľadáte štýlové a cenovo dostupné digitálne piáno? Potom je piáno Sencor to pravé pre Vás. Kliknite sem a vyberte si model, ktorý spĺňa Vaše požiadavky.

Digitálne piáno Sencor

Kawai ES100

Stage piano ES100 je stavané pre časté prenášanie alebo nie príliš priestranné byty a skúšobne. Je to perfektný nástroj pre vážnych záujemcov o hru na klavír alebo druhým nástrojom pre tých pokročilejších.
Ak očakávate za danú cenu príliš kompromisov, mýlite sa. Ak sa inžinieri spoločnosti Kawai dopustili kompromisov, na tých najdôležitejších vlastnostiach tohto digitálneho piana (zvuku a klaviatúre) šetrili najmenej.
Ďaľšie informácie tu >>>


Yamaha PSR-F50
Zamerali sme sa na vývoj nástroja vybaveného základnými funkciami. Vďaka tomuto prístupu je možné nástroj ovládať veľmi ľahko, aj keď ste nikdy predtým nečítali manuál. Jednoducho zvolíte zvuk, vyberiete rytmus a začnete hrať. Ľahké, ako napočítať do troch - 1, 2, 3! Ďaľšie informácie tu >>>


 

KORG PA600 Profesionálny aranžér

PA600 je najnovším prírastkom v celosvetovo uznávanej Pa sériu hudobných aranžérov značky Korg. Tento nový model je veľmi kompaktný, cenovo dostupný a pritom vybavený skvelým zvukom, k tomu všetkému navyše prináša aj unikátnu kolekciu kvalitných moderných zvukov a štýlov. Ako úplná špička potom PA600 ponúka aj možnosť ďalšieho rozšírenia o užívateľské zvuky a hudobné sety (predávané samostatne) z celého sveta. Ďaľšie informácie tu... >>>


Yamaha - Portable Keyboards. Všetko, čo potrebujete preto, aby ste mohli produkovať vysoko kvalitnú hudbu. Vrátane výučbového systému Y.E.S. (Yamaha Education Suite). A to všetko v dostupnom balení.
Prenosné klávesy so štandardným rozsahom klaviatúry 61 klávesov.


YAMAHA Arius YDP. Ideálne nástroje ako pre študentov a začiatočníkov, tak pre skúsených hráčov. Séria Arius / YDP poskytuje prirodzený zvuk piana a pocit z hry na akustický nástroj. Vyspelá vyvážená klaviatúra GHS pri modeli YDP-142 je tu preto, aby vám prinášala radosť z hry. Vďaka stereo vzorkám AWM je zvuk nástroja mimoriadne verný. Okrem toho, pedál pre sustain dokáže rozoznať stlačenie pedála iba do polovice a prispôsobiť tomu potom aj výsledný zvuk. Všetky tieto nuansy zvyšujú expresivitu hry a vašu kontrolu nad výsledným zvukom nástoje. Vďaka funkcii Dual je možné navrstviť 2 zvuky na seba (napríklad klavír a sláčiky). Vaša oroginálných hudobné nápady dokáže zaznamenať jednostopový sekvencer.


 

YAMAHA Clavinova CLP. Ďalšia generácia klavírneho zvuku nahraného z koncertného krídla Yamaha svetovej triedy a klaviatúra, ktorá vám umožňuje vyjadriť všetky expresívne emócie vo zvuku. Zdokonalili sme nielen všetky prvky súvisiace s technológiou a výkonom, ale všetky tieto vylepšenia sme vložili do nástroja, ktorý dokáže presne reprodukovať pôvodný zámer hráča. Výsledkom expresívne schopnosti skutočného akustického klavíra, ktoré nazývame pojmom "Real Grand Expression". S krásnym vzhľadom pripomínajúcim pianíno a so skutočne užitočnými funkciami ide o digitálne piana ponúkajúce špičkovú kvalitu, aby ste si mohli naplno užiť hru na nástroj. Clavinova CLP séria.


 

YAMAHA Clavinova CVP. Zdrojom zvuku piana je tu svetoznáme koncertné krídlo Yamaha. Klaviatúra Vám umožní plne postihnúť všetky expresívne emócie vo zvuku. Nezdokonalilo sme len všetky prvky súvisiace s výkonom, ale zjednotili sme to najlepšie zo sveta digitálnych pián a keyboardov. Nástroje vybavené mnohými zaujímavými funkciami, ako je napríklad funkcia Guide, ktorá Vám pomôže pri nacvičovaní nové skladby, automatické doprovody, alebo karaoke funkcie. Clavinova radu CVP digitálne piana, ktorá Vám otvoria nové hudobné obzory a hra na nástroj pre Vás bude ešte väčšia zábavou.


 

YAMAHA MODUS je ​​myšlienka prevedená do reálneho života - produkt vyhovujúci globálnej iniciatíve prepojenie formy a funkcie v digitálnom piáne, ktoré je vytvorené pre súčasný životný štýl. MODUS reprezentuje vrchol v ponuke digitálnych pián Yamaha.Skutečné krásne a sofistikované digitálne piano s autentickým zvukom klavíra v elegantnom modernom háve - to je digitálne piáno Yamaha prémiového dizajnu "lifestyle"!


 

YAMAHA - P séria ponúka dynamický, vysoko kvalitný zvuk a prirodzenú odozvu klaviatúry - skrátka všetko, čo sa od Yamahy, ktorá sa zuabývá výrobou akustických klavírov viac ako 100 rokov, očakávate. Tieto znaky typické pre Yamahu, spolu s vysoko kvalitným systémom ozvučenie, "zabalené" v kompaktnom dizajne.

Váš košík
0.00 €

Registrácia
KONTAKT

t.č.:   0918 532 722
mail: eplay@eplay.sk

Otv. hodiny predajne:
Pon - Pia : 9.30 - 17.30
         Sob: 9.00 - 12.00
      
Obedná prestávka:
         
12.00 - 13.00

  Hudobné nástroje
     Rastislavova 11
    971 01 Prievidza

Novinky
CS-26

35.00 €