VYHĽADÁVANIE
Text

Kategória
Značka


Ako nakupovať Kontakt Naši zákazníci 

Všetky otázky ohľadom produktov (aj pokiaľ ste nenašli produkt v našej ponuke) môžete písať

na našu mailovú adresu: eplay@eplay.sk

prípadne volať na tel.č.: +421 918 532 722

Radi Vám na všetky otázky odpovieme, prípadne poradíme.


 O nás:
 
Predajňa Hudobných nástrojov Prievidza je otvorená už od roku 2002. Od tohto času sme si získali veľké množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú na nákup, alebo po radu. Ponúkame veľmi široký sortiment tovaru od nástrojov, aparátov, svetelných efektov až po rôzne darčekové predmety. V roku 2009 spúšťame elektronický obchod www.ePlay.sk .
 
Cieľom nášho rozhodnutia spustiť online predaj bolo hlavne získanie si nových zákazníkov, ktorých chceme presvedčiť nielen cenou, ale i odbornosťou, skúsenosťami, individuálnym prístupom a ochotou spolupracovať.V našom portfóliu si vyberie každý zákazník, pretože nie sme výhradne zameraný len na niektoré značky, ale zo skúseností vieme,že dopyt je aj po lacnejších, ako aj po drahších značkách.

Kamenný obchod - predajňa a sklad, v ktorom sa sústredí všetok tovar objednaný osobne aj online sa nachádza priamo v centre mesta. Akýkoľvek nástroj, ktorý si náš zákazník vyberie je starostlivo skontrolovaný a pokiaľ si to vyžaduje jeho charakter, tak aj nastavený.
 
Môžme sa pochváliť, že rozhodnutie spustiť online predaj bolo správne, pretože za krátky čas sme si už získali nových a spokojných (o čom svedčia maily,ktoré k nám prišli) zákazníkov. Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu tovaru u nás, stanete sa aj Vy naším spokojným zákazníkom, o čom Vás radi presvedčíme a čo je naším cieľom.
Váš košík
0.00 €

Registrácia
KONTAKT

t.č.:   0918 532 722
mail: eplay@eplay.sk

Otv. hodiny predajne:
Pon - Pia : 9.30 - 17.30
         Sob: 9.00 - 12.00
      
Obedná prestávka:
         
12.00 - 13.00

  Hudobné nástroje
     Rastislavova 11
    971 01 Prievidza

Novinky
CS-26

35.00 €