Yamaha PSR-E360

Pridané 09. 02. 2019, Autor: Hudobné nástroje ePlay

Model PSR-E360 sa skvele hodí do vášho obývacieho priestoru a stane sa členom vašej rodiny. Vyberte si farebnú variantu, ktorá najlepšie zapadne do vášho životného štýlu a dizajnu interiéru. A pripravte sa na zábavu s nástrojom!


 


 

 

Hodí sa na doma, hodí sa pre život

Vďaka možnosti farebne nástroj nakombinovať s nábytkom alebo podlahou dokáže Yamaha PSR-E360 vylepšiť váš domov bez narušenia farebnej celistvosti obytného

 


 

Kdekoľvek chcete

Vychutnajte si hranie na PSR-E360 kdekoľvek doma. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti môžete nástroj aj ľahko prenášať


Dynamická klaviatúra

Klaviatúra s citlivosťou úderu umožňuje expresívne a dynamickú hru

Ak budete hrať na klávesy silnejšie, tak získate hlasnejší tón, ak budete hrať jemnejšie, výsledkom bude tichší zvuk. Klaviatúra s citlivosťou úderu dokáže presne zaznamenať všetky nuansy vašej hry, vďaka čomu bude vaša hudba plná hudobné expresivity.


 

 

Zvuk

Čím lepší má nástroj zvuk, tým viac nás inšpiruje.

Yamaha má veľmi bohatú históriu vo výrobe takmer všetkých druhov hudobných nástrojov. Keď sa potom reprodukujú zvuky týchto nástrojov v keyboarde, tak je výsledkom presný, verný a vysoko kvalitný zvuk.


 

Výukový režim

Vstavaný výukový režim pre podporu výučby hry na nástroj

Lekcia v 3 krokoch - režimy Listening (Počúvanie), Timing (Časovanie) a Waiting (Čakanie) sú dostupné pre každú ruku zvlášť, alebo pre obe ruky dohromady. Lekcia využívajú vstavané skladby na to, aby vám pomohli zdokonaliť vaše hráčske schopnosti a zručnosti. Potom môžete jednoducho využiť funkciu nahrávania pre zaznamenanie a počúvanie vašej hry.


 

Pripojenie

Zahrajte si so svojimi obľúbenými skladbami a piesňami

Pripojte svoj prenosný hudobný prehrávač a počúvajte svoju obľúbenú hudbu cez interný ozvučenie nástroja. Zahrajte si spolu s prehrávanú hudbou a budete mať pocit, ako by ste boli členmi kapely!